Gaasiküte

Gaasiküte on hoolimata eelarvamustest kõiki ohutusreegleid järgides turvaline. Gaasikatelde paigaldus eeldab vaid gaasitrassiga liitumise olemasolu. Investeering sel juhul on soodne, paigaldus on lihtne ja kiire.

Pakume gaasikatlaid korrusmajade korteritesse, eramutele, kuid ka tootmistele.

Meie pika kasutuseaga gaasikatlad on moodsa disainiga ja töötavad väga vaikselt. Need soojendavad nii ruumid kui tarbevee. Tarbevee soojendamisel kasutab gaasikatel vee läbivoolu põhimõtet, kuid katlaga saab ühendada ka standardse veeboileri. Kaasaegsed gaasikatlad saab reguleerida vastavalt soovitud toatemperatuurile. Kohustuslik on selle korraline ülevaatus üks kord aastas, hooldus on lihtne ja soodne. Gaas on saastevaba, sest korstnast väljub põhimõtteliselt vaid aur.

Gaasikütte katel

Moodne kondensaattehnoloogiaga gaasiküte

Kondensaat tehnoloogia, päikeseenergia
Kondensaat tehnoloogia

Kondensaattehnoloogiaga gaasiküte on ökonoomsem, võimaldades saada kütusest maksimaalselt energiat. Niisugused gaasikatlad kasutavad soojuse tootmiseks suitsugaasi kondensatsioonisoojust. Sel moel kasutatakse kütmiseks maksimaalne hulk gaasist saadavat energiat, misläbi suurendatakse gaasi kütteväärtust veelgi. Kombineerides meie gaasikatla päikesepaneelidega, võib muuta energiatarbe väga madalaks ja säästa raha küttearvetelt.

Meie tootevalikus on uued Buderus Logamax gaasikatlad